Odkurzacz robot Ecovacs

Komentarze na temat artykułów na temat odkurzaczy miejscu. Twoja opinia lub pytania dotyczące tekstów artykułów.

Odkurzacz robot Ecovacs

Postprzez Alinda » 1 wrz 2012, o 14:22

Witam, dość mąż zabrał nas do robota odkurzacza Ecovacs D58. Planujemy, zrobiliśmy to, ale chciałbym zapytać, jakie jest twoje doświadczenie w paskach magnetycznych. To nowość, że inne roboty odkurzacze nie, więc byłbym zainteresowany doświadczeniem praktycznym. Zwłaszcza, jeśli można naprawdę trzymać wszędzie, nawet pod dywan.
Alinda

Re: Odkurzacz robot Ecovacs

Postprzez Aga » 14 lut 2015, o 08:27

Ecovax to podobnie jak iRobot odkurzacz samojezdny, którego zasada działania opiera się na wałkach obrotowych i małym podciśnieniu. Zamiast tego odkurzacz ma sprytnie adaptować się do pomieszczenia, wielokrotnie czyścić powierzchnię, oraz wykrywać miejsca zabrudzeń i się na nich skupiać. iRobot 620 i nowsze mają taką funkcjonalność. Najgorsze w dokładności są Viledy, Samsung przez swoje mapowanie przestrzeni zgubi się jak przestawimy w pomieszczeniu krzesło czy fotel.
Obrazek
Aga

Postprzez kasia879 » 23 kwi 2015, o 10:41

Poszukuję :
Odkurzacz piorący ZELMER AQUAWELT 919.0ST PROMO.

Wiecie gdzie mogłabym znaleźć?
Póki co znalazłam na stronce : sknerus.pl

Jak ktoś będzie miał jakieś inf, dajcie znać :))
kasia879

Postprzez Lech00 » 27 kwi 2015, o 16:18

witam,
jesli szukacie dobrych odkurzaczy to zagladnijcie na https://sknerus.pl/ sa tam dobre marki i ceny, sam mam stamtad swoj odkurzacz :)
Lech00

Postprzez kox » 20 cze 2017, o 10:02

ja też ostatnio kupiłem taki odkurzacz jest rewelacyjny można nawet iść spać a on sam wszystko odkurzy i później się wyłączy, za pomocą internetu możemy z dowolnego miejsca na ziemi sterować takim odkurzaczem to też rewelacyjna sprawa https://www.mamibot.tech/odkurzacze/ ten konkretny zamówiliśmy, i nie drogo bo co to jest 1,5tysiąca :)
kox

Powrót do Wasze komentarze do odkurzaczy